Rüştü Tezcan’dan sevinçli haber var, yoğun bakımdan çıktı

Turizimci Rüştü Tezcan’ın sağlık durumu iyiye gidiyor. Bilinci yavaş yavaş açılmaya başladı.

RÜŞTÜ TEZCAN’ DAN SEVİNÇLİ HABER VAR, YOĞUN BAKIMDAN ÇIKTI

ANTERHABER – Bodrum ‘da deniz turizmi ve sivil toplum hareketlerine verdiği destek ile tanınan yat işletmecisi 63 yaşındaki  Rüştü Tezcan  13 ekim günü kullandığı motosiklet ile geçirdiği trafik kazasında beyin travması geçirmiş ağır yaralanmıştı. Uzun bir süre yoğun bakımda tedavi gören Tezcan ardından 25 ekimde   İstanbul Zeytinburnu’ndaki Koç Üniversitesi Hastanesi’ne gönderilmişti.

BİLİNCİ YAVAŞ YAVAŞ YERİNE GELİYOR

Tezcan’ın yakınları sağlık durumunun iyiye gittiğini , Tezcan’ın yoğun bakımdan çıkarıldığını ve tedavisinin devam ettiği hareketlerinin normale dönmeye başladığı belirtildi. Rüştü Tezcan’ ın yanında eşi Emel Tezcan’ ın bulunduğu belirtildi. Tezcan’ın yaklaşık 52 yıldır arkadaşı ve ortağı olan iş adamı Hasan Karadeniz ile biraz önce görüştük. Karadeniz “Rüştü ile kardeş gibiyiz yarım asırdan fazla beraberiz, 11 yaşından beri arkadaşız, şu anda yoğun bakımdan çıktığına sevindik, bilinci yavaş yavaş yerine gelmeye başladı ama tam anlamıyla değil, sabır ederek tedavi devam edecek. El ve ayaklarında ufak hareketlilik var, küçük tepkiler veriyor, biraz zamana ihtiyacımız var , inşallah daha iyi olacak, yoğun bakımdan çıkarılması bile bizim için önemli bir gelişme” dedi.

Kaynak: http://anterhaber.com/rustu-tezcan-dan-sevincli-haber-var-yogun-bakimdan-cikti/4002/?fbclid=IwAR061uKcLj3sDVZ_ZukYecbvMIOME7gOa8JzaGKCwdyh4cwkT6XfYLKuDeg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir